Чи потрібен дитині закордонний паспорт?

Чи потрібен дитині закордонний паспорт?
Цілком очевидно, що оформлення будь-якого документа, будь то заява чи анкета, вимагає уважного вивчення правил та інструкцій щодо його заповнення. Але, як правило, при заповненні документів у людей виникають різні питання.

Якщо провести порівняльний аналіз питань, що надходять від громадян в рубрику Питання-відповідь нашого сайту, то стає очевидним, що найбільший інтерес викликає оформлення закордонного паспорта. Незважаючи на те, що вся інформація за переліком документів викладена в доступній формі і на сайті УФМС, і в територіальних підрозділах, у громадян все одно виникає багато питань про те, як заповнити ту чи іншу графу анкети (заяви), які потрібні документи для оформлення закордонного паспорта. Щоб розставити всі крапки над i ми вирішили привести найбільш актуальні питання та постаратися, якомога повніше відповісти на них. — З якого віку можна дитині оформляти закордонний паспорт? — Чинними нормативними документами ніякого обмеження за віком не існує.

Закордонний паспорт можна оформляти на дитину з будь-якого віку. — Хто повинен представляти документи на оформлення закордонного паспорта на дитину? — Його законні представники: батьки, опікуни чи піклувальники, за наявності відповідних документів. Заява неповнолітньому громадянину заповнює його законний представник, який в п. п. 1-7 вказує дані на дитину, а в п. п. 8 листопада відповідає на питання щодо дитини. На зворотному боці заяви в п. п. 13 18 законний представник зазначає відомості про себе. Присутність дитини при подачі заяви обов’язково, т. к. він проходить процедуру фотографування. Отримувати паспорт на дитину повинен той представник, який здійснював первісну подачу документів.

— З якого віку дитина особисто повинен отримувати закордонний паспорт? — У віці до 14 років готові закордонні паспорти отримують самі законні представники. Дитину на отримання паспорта наводити не потрібно.

А з 14 до 18 років, дитина сама отримує закордонний паспорт і розписується за його отримання, але, знову ж, у присутності свого законного представника, оскільки не досяг повноліття. -Як стати учасником акції Першокласник? — Для цього достатньо зв’язатися з співробітниками підрозділів міграційної служби, що оформляють закордонний паспорт нового покоління.

Всі телефони вказані на нашому сайті. Співробітники пояснять порядок оформлення та подання документа. Акція триватиме у нас до кінця вересня. — Чи можна вписати дитину в закордонний паспорт батьків? — Можна, якщо у вас на руках є діючий закордонний паспорт старого зразка.

Для цього необхідно звернутися в територіальний підрозділ міграційної служби за місцем проживання. Але, дана дія не дає дитині права на виїзд за межі Російської Федерації без документа, що посвідчує особу громадянина РФ за межами її території, а лише є підтвердженням родинних зв’язків. Внесення відомостей про дитину в біометричний паспорт технологічно неможливо. — Що потрібно для того, щоб дитина могла виїхати за кордон? — У першу чергу, необхідно наявність власного закордонного паспорта. На даний момент на дитину віком до 14 років можна оформити біометричний паспорт терміном дії на 10 років (держмито 1200 руб.), З 14 років держмито складає вже 2500 рублів. Також для дитини віком до 14 років необхідно при собі мати свідоцтво про народження з проставленою відміткою про належність до громадянства РФ (замість відбитка штампа в свідоцтві може бути вкладиш про громадянство).

Якщо дитина виїжджає за кордон без батьків, то від них необхідна нотаріально завірена згода на виїзд дитини. При проходженні дитини за кордон з одним з батьків з приводу згоди необхідно проконсультуватися в будь-якому туристичному агентстві. Тому що, у кожної країни свої вимоги щодо в’їзду громадян з неповнолітніми дітьми. — Що потрібно вказувати в анкеті-заяві на дитину, що навчається в школі і чи потрібно завіряти анкету в школі? — У заяві необхідно вказати свою трудову діяльність за останні 10 років, включаючи навчання в освітніх установах (школи, Сузи, коледжі, вузи і т. д.). При цьому необхідно відзначити, що анкети-заяви для навчаються в навчальних закладах завіряються тільки по досягненні ними 18-річного віку. Неповнолітні учні анкети-заяви не завіряють.

У графах, відповідних періоду навчання необхідно вказати найменування навчального закладу (школа, вуз), його місцезнаходження (адреса).

Чи потрібен дитині закордонний паспорт?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!




Добавить комментарий